Skontaktuj się z nami

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Zaufali nam

Szybki kontakt

Agnieszka Nawrot
48 737 138 848
agnieszka.nawrot@niebieski-lis.pl

Biuro

ul. Racławicka 2/27
42-200 Częstochowa
biuro@niebieski-lis.pl

Dlaczego warto

  • Bez zbędnej zwłoki poznasz założenia i szczegóły współpracy. Już w trakcie wstępnej analizy opowiemy Ci o potencjalnych kierunkach działań i ich specyfice.
  • Na każdym kroku będzie towarzyszyć Ci wsparcie doświadczonego zespołu, który z powodzeniem zrealizował już kilkadzieisąt projektów z dziedziny komunikacji online.
  • W obszarach, które wykraczają poza naszą specjalizację, doradzimy Ci jak skutecznie i bezpiecznie wybrać partnera do współpracy.
👉 W jaki sposób przemyślana komunikacja na FB zapewnia przewagę nad konkurencją i generuje powtarzalne przychody? 📈 Przeczytaj case study i poznaj nasze metody.

"Niebieski Lis to grupa dobrze zorganizowanych i profesjonalnych doradców, którzy w krótkim czasie potrafili zrozumieć specyfikę naszej branży i zaplanować działania zgodne z moimi oczekiwaniami, a co ważniejsze - z oczekiwaniami odbiorców naszego produktu."

Paweł Sucharski, Catering Dietetyczny Lekki Kęs

Zostaw nam wiadomość

Administratorem Twoich danych jest NL GROUP z siedzibą w Częstochowie przy ul. Racławickiej 2, 42-202 Częstochowa. Wszelkie pytania związane z przetwarzaniem przez nas Twoich danych możesz kierować do naszego inspektora ochrony danych osobowych pod adresem: biuro@niebieski-lis.pl. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby nawiązania z Tobą kontaktu.

Tu nas znajdziesz