poznaj nasze talenty

strategia

branding

www

social media

reklama on-line

strategia

Komunikacja marketingowa pozbawiona spójnej strategii to nic innego, jak próba bicia rekordu świata codziennie w innej dyscyplinie sportu. Jeśli jesteś niekonsekwentny i chaotyczny - nie wzbudzisz zainteresowania, ani nie zdobędziesz zaufania klientów. Niebieski Lis zawsze zaczyna od strategii.

więcej

branding

Chcesz dotrzeć ze swoim przekazem, ale kim jesteś? Jak się nazywasz i jak wyglądasz? Ty, Twoja Firma, działalność, idea - to co budujesz, musi mieć swoją unikalną i wiarygodną twarz. Wielkie firmy to po pierwsze wielkie marki.

więcej

www

Nie próbuj wyobrażać sobie marki nieobecnej online. Zacznij od Yeti, albo punktu przecięcia dwóch prostych równoległych.
Niebieski Lis tworzy responsywne strony internetowe, które otwierają możliwości. Strony, które są kanałem komunikacji. Dwustronnym. I wspomagają Twoje działania - bez względu czy sprzedajesz, naprawiasz świat, czy jedno i drugie jednocześnie.

więcej

social media

Rewolucja już nadeszła, nie czekaj na kolejną.
W świecie Facebooka i Twittera marki nie mogą już mówić do klientów, muszą z nimi rozmawiać. Działanie w obszarze social media wymagają w związku z tym wyjątkowej świeżości, refleksu i umiejętności reagowania na aktywność odbiorców.

więcej

reklama on-line

Powiedzenie, że "połowa pieniędzy wydanych na reklamę jest zmarnowana, tylko nigdy nie wiadomo która" traci tu zupełnie swój sens. Nie ma innej formy reklamy, która byłaby tak elastyczna, skalowalna, konkretna w adresowaniu odbiorców, a przez to skuteczna i jednocześnie pozwalająca optymalizować się pod względem kosztów. Reklama on-line to narzędzie, które odpowiednio wykorzystane może być wzorem w zakresie precyzji.

więcej