Kim jesteśmy

Dowiedz się więcej o Niebieskim Lisie. A następnie sam zweryfikuj czy mówimy prawdę.

Geneza

Historia naszej agencji sięga początku 2015 roku. Start działalności były okresem, w którym poza obszarem komunikacji online, zapewnialiśmy klientom nawet szersze wsparcie m.in z zakresu tworzenia serwisów internetowych.

Jednak w miarę upływu czasu naturalnie zmierzaliśmy do wąskiej specjalizacji w obszarze komunikacji online, w szczególności z wykorzystaniem social media. Wierzymy, że w dobie tak szybkiego rozwoju usług online, tylko wąska specjalizacja może gwarantować powtarzalną skuteczność. Koncentracja na komunikacji online była również efektem pozytywnej informacji zwrotnej ze strony naszych klientów, którzy właśnie te nasze kompetencje doceniali najbardziej, wskazując jednocześnie na trudność ze znalezieniem wartościowego partnera do tego typu projektów po stronie agencji.

O nas

Co nas wyróżnia? Wierzymy, że w codziennej pracy najważniejszy jest zespół i pasja, która popycha go do działania.

Podchodząc strategicznie do rozwoju naszej agencji bazujemy na trzech filarach:

  • Wiedza - bo wiedza jest najważniejszym źródłem sukcesów w naszych projektach. Ciągle poszerzana, uzupełniana i udowadniana - była, jest i pozostanie naszą najważniejszą przewagą konkurencyjną.
  • Zrozumienie biznesu - bo nawet wybitny marketer teoretyk, oderwany od realiów i uwarunkowań biznesowych nie może być skuteczny. I choć nie będziemy ekspertami w każdej z dziedzin w których funkcjonują nasi klienci, ważne jest dla nas posiadanie kompetencji pozwalających szybko rozumieć i stawiać pytania związane z modelem biznesowym, siłami i uwarunkowaniami rynkowymi w zróżnicowanych środowiskach biznesowych.
  • Zwinność - bo jesteśmy nastawieni na ciągłą zmianę, ulepszania i nie poprzestawanie w kwestionowaniu statusu quo.

Wychodząc od tych fundamentalnych założeń staramy się, by Niebieski Lis był zawsze pragmatyczny, szczery i empatyczny. W taki sposób budujemy relację z naszymi klientami, które dla obu stron najlepsze efekty przynoszą zawsze w długiej perspektywie.

Założyciel

Niebieskiego Lisa do życia powołał Mateusz Nowak.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego pasją jest tworzenie marketingowych "planów bitwy", a także analiza i optymalizacja reklamowych działań w świecie on-line. Start-up'owiec (PRdesk.pl, Klub365.pl), a w przeszłości m.in. marketing manager w RKS Raków S.A. W wolnych chwilach autor artykułów branżowych (m.in. w “Marketer+”), rugbista (założyciel Rugby Club Częstochowa), oraz wielki fan mieszanych sztuk walki i aplikacji wspomagających produktywność. Laureat nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za działalność w NGO.

Socialove

Jesteśmy dumnym inicjatorem i organizatorem cyklicznego eventu Socialove, czyli utrzymanym w luźnej konwencji spotkaniom poświęconym komunikacji online, mediom społecznościowym i wielu pokrewnym tematom.

Socialove to okazja do zaproszenia ciekawych prelegentów i integracji lokalnej społeczności osób z branży kreatywnej, stanowisk związanych z komunikacją i marketingiem, startup'owców i wszystkich, którzy chcą poszerzać wiedzę z zakresu wykorzystania nowych technologii w komunikacji

fot. Anita Dąbek

Pora przejść do działania?
Wyślij nam brief lub umów się na spotkanie!

Otrzymasz szczegółowy plan i wycenę bez zobowiązań.