Szkolenia

Skorzystaj z wiedzy, która zapewnia sukces naszym klientom.

Zaufali nam

Szkolimy z tych obszarów komunikacji online, którymi sami zajmujemy się na co dzień. Dla Ciebie oznacza to gwarancję dostępu do najnowszych i sprawdzonych rozwiązań.

Szkolenie: Jak skutecznie stworzyć pierwszą kampanię reklamową na FB

REJESTRACJA

Jaką wartość otrzymasz od nas?

Na organizowanych przez nas szkoleniach otrzymasz tylko i wyłącznie sprawdzoną i wykorzystaną przez nas w praktyce wiedzę. Wzbogacamy ją o wskazówki, porady i hacki, których nie znajdziesz na branżowych blogach, a które są efektem naszych własnych doświadczeń i pomysłowości.

Program naszych szkoleń zawsze układamy z myślą przekazania uczestnikom “wędki zamiast ryby”. Mówimy o rozwiązaniach skutecznych długofalowo, zamiast ograniczać się do powtarzania modnych sloganów, gwarantujących natychmiastowy i pozbawiony wysiłku sukces. Ich “skuteczność” bywa weryfikowana niezwykle szybko i brutalnie. Chcemy szkolić w taki sposób, by umożliwiać realne poznanie natury problemu.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Z największym entuzjazmem przeszkolimy Cię z zakresu komunikacji w social media, a także optymalizacji działań reklamowych w ekosystemie Facebooka.

Możemy zaprosić Cię na organizowane cyklicznie szkolenia, lub przygotować dedykowany projekt szkoleniowy dla Ciebie, Twojej firmy bądź organizacji.

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Przekonaj się już teraz!

Z biznesowego wykorzystania Facebooka przeszkoliśmy między innymi ponad 40 pracowników największej w Polsce sieci szkół dla dorosłych Cosinus. Zobacz relację z tego wydarzenia i posłuchaj opinii uczestników tamtego szkolenia.

Porozmawiajmy o współpracy

Możesz też zadzwonić pod nr +48 737 138 848
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego powyżej adresu e-mail lub numeru telefonu przez NL GROUP z siedzibą w Częstochowie w celu kontaktu bezpośredniego.
Szybki kontakt:
Agnieszka Nawrot
+48 737 138 848
[email protected]

Pora przejść do działania?
Wyślij nam brief lub umów się na spotkanie!

Otrzymasz szczegółowy plan i wycenę bez zobowiązań.